K-Studio
Manikúra
K-Studio

Kosmetické služby

V našem studiu pracujeme se značkou ALCINA.

Značka Alcina
nabízí kompletní sortiment profesionální pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky. ALCINA má významné postavení v mnoha zemích světa. V Evropě např. v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Belgii, Holandsku, Lucembursku, Itálii, České republice a od roku 2003 i v Polsku a na Slovensku.

Přípravky Alcina
jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném centru v Bielefeldu a jsou testovány na evropských univerzitách a klinikách. Přípravky nejsou testovány na zvířatech. Přípravky Alcina se vyznačují výbornou snášenlivostí na pokožce a vysokou účinností.

Zdraví a krása v perfektní rovnováze je základem úspěchu značky Alcina na evropském trhu.

V rámci kosmetického ošetření nabízíme ošetření biostimulačním laserem Sparidon. Biostimulační laser zlepšuje oxidační procesy v buňkách, prokrvení kůže, výživu kožních buněk a podporuje dělení vazivových buněk. Má současně protizánětlivý účinek, podporuje hojení tkání a zmenšuje bolestivost. V kosmetických salónech se využívá v následujících indikacích.
 • afty, akné, alergické exantémy, vypadávání vlasů, ohraničené ekzémy, hematomy, opary, jizvy, rozšířené póry, lupenka, strie atd.
Masáž je nejúčinnější fází kosmetického ošetření a provádí se nejen na obličeji ale také na krku a dekoltu. Proto nabízíme několik druhů masáží:
 • Relaxační masáž - skládá se z tlakové masáže, tahů lymfatické masáže, masáže ve tkáni a mikromasáže. Uvolňuje odpadní látky z podkoží, podporuje elasticitu pokožky a hlubší účinky na podkoží.
 • Jaquetova masáž - je vhodná u mastné pleti a u pleti s akné
 • Shiatsu masáž - při masáži se působí na body
  v obličeji, uvolňuje se tok energie a aktivují se akupressurní body, což působí na celkové uvolnění, uklidnění a navození relaxace.
 • Liftingová masáž - působí jako sportovní cvičení pro pleť, která je pak vyhlazenější, mladší.
 • Mikromasáž očního okolí - při mikromasáži očního okolí se zmenšuje prohloubení vrásek okolo očí, snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin.
 • Masáž lávovými kameny - má regenerační, relaxační a detoxikační účinky. Uvolňuje odpadní látky z podkoží, podporuje elasticitu pokožky a hlubší účinky na podkoží.

Dále nabízíme depilace teplými i studenými vosky, ale zejména na citlivých partiích doporučujeme cukrovou pastu Pandhy´s.

Pandhy´s cukrová pasta i gel jsou vyrobeny z cukru a vody na bázi starověkého receptu, jehož modernizovanou verzí je „Zlato Kleopatry“! Díky speciální výrobní technologii se tato směs stala vhodným depilačním prostředkem, kterým se chloupky odstraňují ve směru jejich růstu, což znamená méně bolesti pro klienta a také dokonalé odstranění všech chloupků i krátkých a zarostlých.

Pasta je vlažná, nepálí pokožku, přilnou k ní pouze chloupky a odumřelé pleťové buňky, díky tomu je vaše pokožka po depilaci jakoby hedvábná. Všechny produkty Pandhy´s přírodní depilace…cukrem, pro ošetření před i po depilaci jsou výhradně z přírodních materiálů, k pokožce ohleduplných a nevyvolávajících alergie.

Z dalších služeb:
 • Trvalá na řasy - technika natáčení řas probíhá pomocí malých natáček, po jejichž sundání budou vaše řasy stylově nakroucené.
 • Denní,večerní i svatební líčení
 • IPL ošetření - ošetření IPL přístrojem smartPULS
  • záblesk světla o vysoké intenzitě proniká kůží
  • účinkem tzv. fototermolýzy dojde k přehřátí tkáně obsahující pigment a zničení folikulu nebo odstranění nežádoucí pigmentace, v průběhu několika sezení tak lze dosáhnout odstranění chloupků, pigmentových skvrn a rozšířených žilek
  • při fotorejuvenaci dojde k tepelné aktivaci kolagenových a elastinových vláken a stimulaci jejich obnovy a tím k celkovému omlazení a zpevnění pleti